שארם א שייח'

כרטיסים

5 ימים בשארם א שייח המלצות בחול המועד פסח

5 ימים בשארם א שייח המלצות בחול המועד פסח

החור הכחול בשארם א שייח

עזרה עם תכנון החופשה בשארם א-שייח'?

5 ימים בשארם א שייח המלצות בחול המועד פסח

שלום לכולם,
זמן להחזיר קצת לחברים בקבוצה. סיכום:
5  ימים במלון ריקסוס שארם, המלון לגילאי 18 ומעלה. מחיר הכל כלול, בחול המועד פסח וחג שני, חדר משפחה ל 4 לילות ל3 נפשות 9,500 ש"ח לכולם. (תנסו להשיג מחיר כזה באילת, למלון ברמה גבוהה והכל כלול לשלושה בחול המועד פסח.)
טיסות באל על, מצוין, בזמן. מחיר גבוה אבל זו העונה.
המלון מתפרס על שטח גדול מאוד, יש שאטלים כל הזמן שמסיעים לכל מקום במתחם המלון אבל בהחלט אפשר גם ברגל. חדרים גדולים ומצוידים במיני בר חינם, רפיל חופשי. אין שקעי usb, שקע חשמלי שמתאים לכל סוגי התקע אבל שקוע בקיר ולכן כדאי להביא מתאם אוניברסלי. **שימו לב, גם הווי פיי וגם הכיסוי הסלולרי של פלאפון בשיתוף אורנג' המצרית מאוד בעייתי אפילו בתוך החדרים** אם לא חייבים לקבל סמס (בעיקר לקודים כניסה לחשבונות בנק וכו)  מישראל, תקנו בשדה התעופה בשארם סים של וודאפון יש להם כיסוי הרבה יותר טוב.  אוכל במלון מתחלק לחדר אוכל מרכזי שבו יש ארוחות כמעט ברציפות משבע בבוקר עד עשר בלילה. מבחר גדול מאוד, איכות? לא משהו. למי שאכל במלונות בדובאי ובישראל יבחין מיד בהבדל. אבל בסך הכל בסדר. אבל יש גם 5 מסעדות לארוחות ערב שהם גם חלק מהכול כלול (הודית, מזרח רחוק, סושי, ברזילאית, מאכלי ים ואיטלקית). צריך להזמין מראש דרך קישור שתקבלו מהמלון (אם הויי פיי יעבוד לכם) או בקבלה. איכות מצוינת אבל מנות קטנות. מכיוון שזה הכל כלול אז אפשר להזמין עוד אם נשארים רעבים. יש גם בית קפה לאוהבי הקפה עם קינוחים, בר חוף עם שתייה חופשי ועוד… צוות המלון בסך הכל נחמד ויהיה עוד יותר נחמד אם תפנקו בטיפ. אנחנו קצת חששנו בהתחלה להגיד שאנחנו מישראל אבל אחר כך הרגשנו יותר נוח. בידור, יש כל ערב מופע ב2130, שירה/ריקודים/אקרובטיקה של 45 דקות. בחמש בערב בחוף מסיבת שקיעה עם דיג'י.. בריכות,  שתיים גדולות עם בר חופשי בתוכם ומלצרים על סקטים שמסתובבים כל הזמן ולוקחים הזמנות (במסגרת הכל כלול). ויש עוד 3 קטנות.
חוף פרטי ורציף המאפשר גישה לריף ושנורקל מדהים.
בטחון, מלא שוטרים ואנשי בטחון אבל דיי חששנו לצאת ממתחם המלון. יצאנו פעם אחת לסיור בסירה לאי טיראן לשנורקל דרך המלון והיה מצוין.
בסך הכל, כייף מאוד, חוויה מיוחדת למי שלא חווה הכל כלול אמיתי ומלא, בלי אותיות הקטנות, מומלץ למי שרוצה לחוות רמה גבוהה של אירוח במחיר שפוי. האם אחזור לשם, לא בטוח.. למה?  אוכל לא משהו ותחושת המועקה, סובייקטיבי, של החשש הביטחוני העיבה.
לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן