שארם א שייח'
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

טיול שנורקלינג / צלילה משארם לראס מוחמד

טיול שנורקלינג / צלילה משארם לראס מוחמד

שארם

עזרה עם תכנון החופשה בשארם א-שייח'?

טיול שנורקלינג / צלילה משארם לראס מוחמד

רוצים לצלול בשארם? רוצים לעשות שנורקלינג בשארם? הטיול הכי מפורסם הוא אל ראס מוחמד שם תוכלו לעשות שנורקל או לעשות צלילה בשמורת טבע מדהימה שאסור לפספס! ה-אטרקצה של הטיול שלכם!

7 שעות טיול - צלילה

יוצאים משארם א שייח אל ראס מוחמד לטיול צלילה מושלם!

5 שעות טיול - שנורקלינג

יוצאים משארם א שייח אל ראס מוחמד לטיול שנורקלינג מושלם!

לשנרקל בראס מוחמד - טיול משארם א שייח'

יאספו אתכם מהמלון בשארם על ידי מיני-אוטובוס מודרני וממוזג. קחו נסיעה קצרה לפארק הלאומי ראס מוחמד. המדריך יספר על מה שאתם צפויים לראות בדרך לשם.

יש הזדמנות לצאת לשנורקלינג בשונית היפה ביותר של מצרים או לצלול. התפעלו מעולם תת ימי צבעוני להפליא. מנגרובים הם העצים היחידים שגדלים במים מלוחים. בפארק הלאומי ראס מוחמד תוכלו למצוא את העצים הייחודיים הללו שמקורם למעשה במרכז אפריקה.

גלו את אגם הקסם, אגם עמוק גדול המתאים לשחייה. הבדואי נתן את שמו לאגם הקסם ותלמדו עליו סיפורים פנטסטיים. לאחר חווית השנורקלינג או הצלילה שלכם בפארק הלאומי ראס מוחמד, תוחזרו למקום הלינה שלכם בזמן לארוחת צהריים.

צלילה ושנורקלינג בראס מוחמד - טיול משארם א שייח'

בשעה 8 בבוקר יוצאים מהמלון בשארם-אל-שייח ונוסעים באוטובוס לנמל. צאו לשייט ביאכטה לעבר הפארק הלאומי ראס מוחמד שנמצא במרחק 25 ק"מ בלבד בגבול בין מפרצי עקבה וסואץ. האי הלבן נמצא במרחק של 28 ק"מ משארם א-שייח'.

השייט לצלילה נמשך כמעט כל היום ומחולק ל-3 עצירות צלילה או שנורקלינג כ-45 דקות, שבכל אחת מהן תהיה למשתתפים הזדמנות ליהנות מיופיין של שוניות האלמוגים, מדגים צבעוניים עזים, ועוד הרבה חיות ימיות מגוונות. כל 3 התחנות יעברו לאורך החוף של ראס מוחמד. תהיה לך הזדמנות לעשות 1 או 2 צלילות בתחנות אלה בהתאם לרמת הניסיון שלך. התחנה השלישית תהיה לשנורקלינג בלבד. יורדים 5-7 מטר עומק (חובה להציג תעודת צלילה-כוכב)

לאחר התחנה השנייה, תיהנו מארוחת צהריים של עוף ובשר שיש קבב המוגש על הסיפון. תחזור למלון שלך בסביבות השעה 17:00.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן