שארם א שייח'
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיסים

שייט לאי טיראן משארם א שייח

שייט לאי טיראן משארם א שייח

שייט לאי טיראן משארם א שייח

עזרה עם תכנון החופשה בשארם א-שייח'?

שייט לאי טיראן משארם א שייח

מול החוף הצפוני של שארם א שייח נמצא האי טיראן במרחק של שש ק"מ מזרחית לחצי האי סיני, עד שנת אלפיים ושבע עשרה לא נקבעה על האי כל ריבונות כאשר נשיא מצרים אישר באופן סופי שהאיים יעברו לשליטה של ערב הסעודית.

לאי טיראן יש חשיבות אסטרטגית גבוהה מפני שהוא ממוקם באזור אשר מעניק לו שליטה על הכניסה למפרץ אילת וחיבור בין ישראל וירדן, כיום שייט אל האי טיראן נחשב לאחת האטרקציות הפופולריות בשארם א שייח, עם נופים מדהימים מים כחולים ועצירות בנקודות ציון חשובות.

סיור של יום שלם ושייט לאי טיראן

מיצרי טיראן הם אחד המקומות הטובים בעולם לצלילה, האזור כולו מלא חיים מתחת לפני הים וגם מעל, האי טיראן הוא אזור מוגן בים האדום עם חופים בתוליים מים צלולים וחול לבן, שוניות אלמוגים ולגונות, שייט לאי טיראן כולל אטרקציות רבות כולל צלילת שנורקלינג.

הסיור כולל, איסוף והחזרה מהמלון בו אתם מתאכסנים, טיול גמלים של רבע שעה, צלילת שנורקלינג, רכיבה של שעה על טרקטורונים וארוחת צהריים מלאה,  שייט לאי טיראן אורך משהו כמו ארבע שעות והוא כולל מספר עצירות בנקודות ציון חשובות.

אחד המקומות היפים שתגיעו אליהם זוהי הספינה הטרופה שטבעה אל מול חופי האי, לאורך השנים הספינה הפכה להיות בית גידול למגוון אדיר של בעלי חיים כולל אלמוגים ודגים מיוחדים שהפכו את הספינה לביתם הקבוע, בהמשך השייט אתם מגיעים אל האי טיראן עם החופים המקסימים שלו זה הזמן המושלם להוציא את המצלמות ולעשות תמונות למזכרת מהטיול.

את השייט ניתן להזמין באינטרנט במחיר של 113 שקלים לאדם, ניתן להזמין היום ולשלם במועד מאוחר יותר, כמו כן אתם גם יכולים לבטל את הכרטיס עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של השייט במידת הצורך.

במידה ואתם מעוניינים לעשות שייט משולב עם צלילה, יש שייט המשלב צלילה במקומות הכי טובים באזור ומלווה עם מדריך צלילה מקצועי, שייט זה מעט יותר יקר והוא עולה 187 שקלים אדם בהזמנה מראש באינטרנט הוא כולל, איסוף והחזרה מהמלון מדריך צלילה בעל הסמכה בינלאומית, מיכל צלילה בנפח של שתיים עשרה ליטרים, ארוחת צהריים מלאה ושתייה וחטיפים.

*חשוב לדעת

השייט לא מתאים לנשים בהריון, חשוב להביא דרכון או תעודה מזהה, במידה ואתם מתכוונים לצלול עם מיכל צלילה יש להביא את רישיון הצלילה שלכם אלא אם בחרתם באפשרות של צלילה עם שנורקלינג, כדאי להתכונן מראש להביא בגד ים ובגדים להחלפה כמו כן חשוב להתגונן מפני השמש מומלץ להביא קרם הגנה ומשקפי שמש.

מחפשים אטרקציות בשארם? יש אולי שייט שווה? שייט לאי טיראן
משארם א שייח - שאלות ותשובות

שייט לאי טיראן משארם א שייח זוהי אחת האטרקציות הפופולריות של העיר, זוהי פעילות מעולה לכל המשפחה אשר מתאימה לכל הגילאים, השייט מגיע אל אחד האיים היפים עם מים כחולים צלולים וחול ים לבן, על אף שהאי שייך לערב הסעודית אתם מגיעים אליו ויכולים לטייל בסביבה שלו, שייט לאי טיראן משארם א שייח זוהי אחת האטרקציות למשפחות עם ילדים שמגיעים לטייל בשארם א שייח.

ישנם שתי סוגים של שייט לאי טיראן משארם א שייח, כאשר בשייט אחד תוכלו לשלב גם צלילה מקצועית, בשייט הרגיל תשלמו מאה ושלוש עשרה שקלים לאדם, בשייט משולב צלילה המחיר הוא מאה שמונים ושבעה שקלים לאדם.

במידה ואתם מזמינים את הכרטיס מראש באינטרנט הכרטיס כולל גם הסעות הלוך חזור מבית המלון בו אתם מתאכסנים כך שאתם יכולים להיות רגועים מהבחינה הזאת.

כן כל אחד יכול לצלול עם שנורקלינג, במידה ויש לכם רישיון צלילה אתם יכולים לשלב גם צלילה לעומקים עם מיכלי חמצן, חשוב להביא את רישיון הצלילה שלכם, יש בשייט כמה עצירות במקומות שנחשבים ליפים ביותר בעולם עבור צלילה עם שפע של אלמוגים, דגים ועוד בעלי חיים, מדי פעם אפשר אפילו לראות שם דולפינים.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן