שארם א שייח'
Search
Close this search box.

כרטיסים

ראס נצרני (Ras Nasrani)

ראס נצרני (Ras Nasrani)

The coast at Ras Nasrani near Sharm el Sheikh in Egypt

עזרה עם תכנון החופשה בשארם א-שייח'?

ראס נצרני (Ras Nasrani)

ראס נצרני בסיני זהו אחד ממוקדי התיירות המעניינים ביותר בחצי האי סיני, הוא התפרסם לאו דווקא בגלל היופי של המקום, בשנת חמישים ושש של המאה העשרים החליט נשיא מצרים שכיהן באותם ימים ג'מאל עבדול נאצר להציב תותחי ענק במטרה למנוע מספינות שרצו להגיע אל אילת לעבור.

זה היה אחד הגורמים הראשיים להתרופפות היחסים בין ישראל למצרים שגם ככה לא היו בשיאם, זאת הייתה הסיבה הישירה למלחמות בין שתי המדינות כאשר בשנת חמישים ושש ישראל עשתה את מבצע סיני ובשנת שישים ושבע החלה מלחמה נוראית שלאחריה חצי האי סיני נכבש על ידי ישראל.

כיום ראס נצרני מסמל משהו שונה לחלוטין זוהי שמורת טבע מדהימה עם אתרי צלילה אשר נחשבים בין הטובים בעולם, ראס נצרני הפך להיות אחד המקומות הפופולריים בסיני עבור תיירים מכל רחבי העולם וכמובן גם עבור התייר הישראלי, אספנו עבורכם מידע על ראס נצרני כדי שתוכלו לתכנן את הטיול במקום בדרך הכי טובה.

מה יש לראות בראס נצרני

ראס נצרני הוא אחד האזורים הפופולריים ביותר עבור תיירים שמגיעים לביקור בשארם א שייח, אחת האטרקציות המובילות של ראס נצרני אלה הם אתרי הצלילה המעולים שלו, כמובן שלא חייב להיות צולל מקצוען כדי לצלול ולראות את האתר המקסים ניתן לעשות גם צלילת שנורקלינג אשר מתאימה כמעט לכולם.

יש באתר כמה אתרי צלילה מעולים, עבור צוללנים מקצוענים ניתן לצלול לעומק של ארבעים מטר, לאורך השונית המדהימה כמו גם צלילות לכאלה שהם בעלי פחות ניסיון יש צלילה לעומק של שמונה מטרים, בראס נצרני יש גם תצפית מדהימה על החוף של מפרץ אילת ועל האזור מסביב זוהי נקודת תצפית מדהימה שלא כדאי לפספס.

זהו בדיוק המקום בו המצרים הציבו את תותחי הענק, כמו גם מחנה צבאי גדול, כיום ניתן לראות את השרידים מאותם ימי מלחמה, ולראות מקרוב את מה שהתחולל באותם שנים בין מדינת ישראל לבין מצרים,  במקום ניתן לראות היכן ישבו כוחות האו"ם בין השנים חמישים ושבע עד שישים ושבע.

ניתן לראות את המחנה הצבאי המצרי על שרידיו, כמו כן כדאי לקחות בחשבון את שדות המוקשים שנמצאים במקום חשוב לטייל רק במקומות המותרים ולא לקחת סיכון מיותר, ראס נצרני נמצא במרחק של קצת יותר משמונה קילומטרים משארם א שייח, ברכב זוהי נסיעה של פחות מרבע שעה.

כאשר מגיעים לשארם א שייח יש המון אופציות לסיורים וטיולים, עם זאת סיור אל ראס נצרני הוא אחד הטיולים שלא כדאי לכם לפספס, שווה לתכנן את היום שלכם מראש להקדיש לסיור יום שלם כדי שתוכלו לנצל את הביקור שלכם במקום במורה הכי טובה.

במידה ואתם מעוניינים להישאר באזור של ראס נצרני תוכלו למצוא מספר בתי מלון בכל מיני רמות, כמו גם חופי ים מדהימים, טיול לראס נצרני מתאים לכל המשפחה ובהחלט שווה לקחת את הילדים אל האזור המקסים.

ראס נצרני זהו אחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר עבור מי שמגיע לטיול בשארם א שייח, זהו אתר מדהים מושלם לצלילה בכל הרמות עם שוניות אלמוגים מדהימה שלא כדאי לפספס.

אם אתם מעוניינים להגיע באמצעות תחבורה ציבורית הדרך הטובה ביותר להגיע אל ראס נצרני משארם א שייח היא באמצעות מונית, אם אתם מגיעים עם רכב תרשמו בתוכונות הניווט את הכתובת: Adrenalin Beach Lodge, 148 Roma Street, El Montaza, Ras Nasrani, South Sinai Governorate 46628, 

ראס נצרני נחשב לאחד מאזורי הצלילה הטובים ביותר בחצי האי סיני, יש שם כמה מסלולי צלילה מעולים עד עומקים משמעותיים של חמישים מטרים, כמו כן מי שאין לו ניסיון קודם בצלילה ניתן לעשות צלילת שנורקל אשר מתאימה לכולם, זהו ללא ספק אחד המקומות השווים ביותר בסיני.

מלבד הטבע המדהים מסביב ניתן עדיין לראות בראס נצרני שרידים מהמלחמה בין ישראל למצרים, יש שם בסיס צבאי נטוש של צבא מצרים, כמו גם שרידים נוספים מאותם ימים, אם אתם אוהבים לצלול תוכלו לצלול באחד האתרים הטובים ביותר בחצי האי סיני

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן